Переваги Vogel Flug

«Продукцию Klima hitze можно купить в Киев, Харьков, Одесса, Львов, Днепропетровск, Запорожье, Кривой Рог, Николаев, Мариуполь, Винница, Макеевка, Херсон, Полтава, Чернигов, Черкассы, Житомир, Сумы, Хмельницкий, Горловка, Ровно, Кировоград (Кропивницьк), Днепродзержинск, Черновцы, Кременчуг, Ивано-Франковск, Тернополь, Белая Церковь, Луцк, Краматорск, Мелитополь, Керчь, Никополь, Северодонецк, Славянск, Ужгород, Алчевск, Павлоград, Лисичанск, Каменец-Подольский и др. города Украины.»

ООО «Vogel Flug» – ОФИЦИАЛЬНЫЙ ПРЕДСТАВИТЕЛЬ ТОРГОВОЙ МАРКИ VOGEL FLUG® В УКРАИНЕ.
Компанія Vogel Flug Ltd - 100 % Європейська компанія, займає найважливіше місце в європейській індустрії кондиціонування і водонагрівальних приладів більше 40 років. Заснована в 1973 році в центрі Західної Європи (в Австрії), в даний час компанія має офіси і виробничі площі понад 10000 м² по всьому світу. Компанія виробляє широкий спектр повітряних кондиціонерів і водонагрівальних приладів, від побутових до промислових і виробничих. Продукція компанії виготовлена ​​за найсучаснішими технологіями і відповідає всім вимогам споживача.
З особливим баченням управління виробництвом і величезним бажанням поліпшити продукцію до світових стандартів, компанія під брендом «VOGEL FLUG» пропонує високо-ефективні, економічні та екологічно чисті системи кондиціонування повітря і нагрівання води. Поєднуючи розумні ціни з швидкою доставкою, компанія впевнена, що споживач отримує продукцію найвищої якості і найкраще обслуговування. Сьогодні виробництво компанії розташовується в Таїланді, Саудівської Аравії, Йорданії, Італії, Іспанії, де виробляються не тільки кондиціонери, а й комплектуючі до них. У Хорватії, Сербії, Угорщині, Італії та Австрії розташовуються виробництва водонагрівачів та комплектуючих.