Бойлер ISTO IVDT1004415/1h

Основні характеристики:
Виробник: Isto
Модель: IVDT1004415/1h
Наявність: На складі
Доставка Бескоштовна доставка по Україні
  • 5 925 грн.

   Водонагрівач від компанії ISTO це накопичувач води з електричним нагріванням з подвійним захистом від корозії методом оцинкування з подальшим покриттям екологічної полімерної епоксидно-поліуретановою емаллю.

    Така технологія використовується при обробці ємностей для харчового застосування, а саме для зберігання вин, соків, пива та інших харчових та нехарчових продуктів. Особливості такого покриття: довговічність покриття матеріалу - 10-25 років повна водонепроникність; висока міцність покриття, стійкість електричних та електростатичних навантажень, а також до вібрації; хімічна стійкість до морської води, кислот, лугів, агресивних газів. широкий температурний діапазон експлуатації - від -40 ° С до +150 ° С, стійкість до перепадів температури; стійкість до ураження грибком та цвіллю; відсутність патьоків навіть на вертикальній поверхні.

    Внутрішній бак електричних водонагрівачів ISTO виготовлений із спеціальної низько-корозійної високоякісної оцинкованої сталі виробництва Nippon Steel(Японія), товщиною 1,7 мм. Для забезпечення теплоізоляції внутрішній бак ізольований шаром термоізоляції з гомогенної пінополіуретанової піною (BAYER Німеччина), що не містить хлорфторвуглецю, товщиною 25-30 мм. Показник щільності даної ізоляції характеризується одним із найкращих коефіцієнтів теплопровідності (= 0,022) з гарантованими мінімальними втратами тепла та максимальною фінансовою економією та відповідає європейським стандартам з енергозбереження. Щільність ізоляції гарантує мінімальну тепловтрату нагрітої у бойлері води.

    Фланець INOX Dry виготовлений з нержавіючої сталі і кріпиться до внутрішнього бака бойлера різьбовим з'єднанням, повністю, крім протікання в місці з'єднання. Інноваційна технологія фланця INOX Dry полягає в тому, що трубки для термостату та нагрівальних елементів виготовлені з нержавіючої сталі, в ньому немає додаткового емалевого покриття, що позитивно впливає на теплообмін. Це дозволяє збільшити ККД сухого нагрівача і наблизити його ККД до показника мокрого нагрівального елемента (оскільки мокрий нагрівальний елемент стикається з водою, його ККД вище, ніж у сухого нагрівального елемента) і гарантує найвищі експлуатаційні властивості. Надійний електричний нагрівач з нержавіючої старі в комплексі з регулятором температури Thermowatt (Італія) дає можливість гарантувати 2 роки на електричну частину водонагрівача. Вбудований магнієвий анод (мінімальний термін служби анода 2 роки). Управління режимами роботи здійснюється за допомогою внутрішнього терморегулятора.

    Виносний термоіндикатор. Індикація режиму роботи. Робочий тиск 0,8 МПа (випробуваний - 1,6). Клас вологозахисту IP24 Усі комплектуючі, з яких складається водонагрівач, виготовлені в Євросоюзі. Складання бака проводиться відповідно до всіх існуючих стандартів Євросоюзу. Це підтверджено сертифікатом EURO 1 та сертифікатами відповідності. Повна гарантія на всі частини водонагрівача ISTO DRY складає 2 роки. Гарантія на внутрішній бак водонагрівача ISTO DRY становить 7 років!

Основні характеристики:
- Об'єм бака: 100 літрів
- Вид Тена: закритий, «сухий»
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість ТЕНів: 1 шт
- Напруга живлення: 220 В/50 Гц
- Установка: вертикальна
- Форма бака: циліндрична
- Матеріал внутрішнього бака: склокерамічна титанова емаль
- Тип керування: механічний
- Колір білий
- Виробник: «ISTO»
- Країна виробник: Македонія
- Гарантія на всі частини водонагрівача: 2 роки
- Гарантія на бак: 7 років


Габарити та підключення:
- Підведення: нижнє
- Габарити (ВхШхГ): 860х440х475 мм
- Маса: 22 кг


Особливості моделі:
- Комплектуючі Європейського виробництва
- Австрійська сталь завтовшки 1,7 мм
- Високоміцна скло-титанова емаль
- Нагрівальний елемент: Австрія чи Сербія
- Електрична частина: Thermowatt (Італія)
- Пінополіуретанова ізоляція високої щільності
- теплоізоляція 30 мм
- Відповідає новим стандартам ЄС з енергозбереження
- Світловий індикатор режиму нагрівання
- Стрілочний механічний термометр
- Захист від перегріву
- Зворотній клапан

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре