БОЙЛЕРИ QTERMO


Бойлер QTERMO 80 N DRY

Бойлер QTERMO 80 N DRY
     В СВЯЗИ С КАРАНТИНОМ МАГАЗИН ПОЛНОСТЬЮ ПЕРЕХОДИТ НА ОНЛАЙН ПРОДАЖИ И ДАРИТ 10% С..

7 110 грн.


    Водонагрівач від компанії Qtermо це – накопичувач води з електричним нагрівом, із спеціальним покриттям з високотемпературної скло - цирконієвої емалі товщиною 550 мікрон, нанесеної рідинним способом, з випалюванням при температурі 850 градусів.

    Додавання цирконію Zr в композицію покриття емалі значно підвищує його стійкість до високих температур випаровування води. Емальоване покриття з цирконію захищає внутрішній резервуар водонагрівача під час роботи, і добре зарекомендувало себе при тривалій експлуатації, незалежно від різних характеристик води.     

    Внутрішній бак електричних водонагрівачів Qtermo вироблений зі спеціальної, низьколегованої стали від Німецького виробника Steel AG, товщиною 2-2,2 мм (горловина фланця 3 мм).

      Технологія сухого нагріву: Нагрівачі розміщені в спеціальних теплообмінниках і не перебувають у безпосередньому контакті з водою. Ця технологія, на відміну від звичайних нагрівачів, виключає пошкодження нагрівальних спіралей від накипу, що значно подовжує термін служби і роботу пристрою.
Фланець сухого нагрівального елементу Trend N Dry має товщину стали 3 мм і кріпиться до внутрішнього бака бойлера на 6 болтів через еластичну прокладку, повністю виключаючи протікання в місці з'єднання.

      Для забезпечення високоякісної теплоізоляції, внутрішній бак ізольований шаром термоізоляції з гомогенної поліуретанової піни, яка не містить хлорфторвуглеці, виготовленої на основі спеціального рецепта, при якому виходить піна дуже високої щільності. Показник щільності даної ізоляції характеризується одним з кращих коефіцієнтів теплопровідності (= 0,022) з гарантованими мінімальними втратами тепла та максимальною фінансовою економією, і відповідає новим стандартам ЄС з 01.01.2016 року з енергозбереження. Щільність ізоляції гарантує мінімальну тепловіддачу нагрітої в бойлері води, товщина ізоляції досягає 45 мм.

      Надійна електрична частина, COTHERM (Франція), що відповідає європейським вимогам якості.

      Кожен водонагрівач Qtermo оснащений збільшеним активним анодним захистом. Ця функція забезпечує ефективний захист, особливо в разі більш високого вмісту кисню у воді, і в значній мірі продовжує термін служби нагрівача.

      Всі комплектуючі, з яких складається водонагрівач, зроблені в Євросоюзі.

      Збірка бака проводиться відповідно всім існуючим стандартам Євросоюзу.

      Це підтверджено сертифікатом EURO 1 і сертифікатами відповідностей.