Vogel Flug

Компанія з виробництва кондиціонерів і водонагрівачів «Vogel flug» була заснована в 1973 році. Історія компанії починалася з виробництва окремих вузлів для кондиціонерів і водонагрівачів, таких як нагрівальні спіралі, спіралі охолодження і водоохолоджувальні конденсатори, нагрівальні елементи і магнієві аноди, для того щоб замінити імпортні вузли у виробництві кондиціонерів і водонагрівачів в тих країнах де розташоване виробництво компанії "Vogel flug " Україна.

Сьогодні виробництво компанії розташовується в Таїланді, Саудівської Аравії, Йорданії, Італії, Іспанії, де проводяться не тільки кондиціонери, а й комплектуючі до них. У Хорватії, Сербії, Угорщини, Італії та Австрії розташовується виробництво водонагрівачів та комплектуючих.

Компанія Vogel Flug Ltd - 100% Європейська компанія, займає найважливіше місце в європейській індустрії кондиціонування і водонагрівальних приладів більше 40 років. Заснована в 1973 році в центрі Західної Європи (в Австрії), в даний час компанія має офіси і виробничі площі понад 10000 м² по всьому світу. Компанія виробляє широкий спектр повітряних кондиціонерів і водонагрівальних приладів, від побутових і до промислових і виробничих. Продукція компанії виготовлена ​​за найсучаснішими технологіями і відповідає всім вимогам споживача.

З особливим баченням управління виробництвом і величезним бажанням поліпшити продукцію до світових стандартів, компанія під брендом «VOGEL FLUG» пропонує високо-ефективні, економічні та екологічно чисті системи кондиціонування повітря і нагрівання води. Поєднуючи розумні ціни з швидкою доставкою, компанія впевнена, що споживач отримує продукцію найвищої якості і найкраще обслуговування.


Концепція

Бути лідером серед виробників в системах охолодження / підігріву повітря і підігріву води, а також вентиляційних технологіях


Основні принципи

- Розумні ціни

- Виконання обов "язків

- Відданість

- Компетентність


Стандарти експорту

Системи кондиціонування повітря і системи підігріву води Компанії Vogel flug ltd успішно працюють на всіх континентах, в різних кліматичних умовах: від холодного клімату в Канаді і в Росії до дуже теплого на Середньому Сході і різноманітного клімату в Австралії. Компанія експортує продукцію в більш ніж 70 країн по всьому світу і під логотипом "VOGEL FLUG" і через ОЕМ постачальників